Serwis EKOwiedza

Serwis EKOwiedza

Zamów


DLA KOGO?
Potrzebujesz na bieżąco śledzić zmiany prawne w zakresie ochrony środowiska, oto sposób w jaki możesz zaoszczędzić czas i ułatwić sobie pracę.
JAK TO DZIAŁA?
Specjalny zestaw danych zawartych w portalu w łatwy i szybki sposób umożliwia uzupełnianie bieżącej wiedzy oraz śledzenie najważniejszych zmian prawnych w zakresie ochrony środowiska. Zebrane w jednym miejscu zbilansowane informacje dotyczące nowych lub zmienianych przepisów w dziedzinie ochrony środowiska w prawodawstwie polskim i unijnym oraz baza interpretacji są stale aktualizowane oraz redagowane przez naszych analityków prawnych.
Istotę informacji prawnych z zakresu ochrony środowiska wyselekcjonowanych pod kątem Twojej działalności zawarliśmy w postaci autorskich produktów: fiszek, alertów, terminarza obowiązków.
SPRAWDŹ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW
"Posiada następującą przewagę nad innymi systemami:
  • zbiera wiedzę stricte z obszaru ochrony środowiska,
  • zbiera wiedzę z obszaru ochrony środowiska w odniesieniu do innych obszarów,
  • pozwala na monitoring projektowanych dokumentów,
  • zawiera interpretację prawa bardzo pomocną w codziennej pracy,
  • pozwala na lepszą orientację w przepisach z obszaru ochrony środowiska - w tym chaosie i gąszczu prawnym trudnym do ogarnięcia,
  • wartość opłaty odpowiada wypracowanemu właściwemu standardowi.

Polecam Serwis na co dzień!”

Grzegorz
Główny Inżynier ds. ochrony środowiska
„Oceniajac serwis EKOWIEDZA.com stwierdzam, że serwis jest kompedium wiedzy, z której skorzystać może każdy specjalista zajmujący się ochroną środowiska.

Serwis ten zawiera wiedzę zarówno z obszaru ochrony środowiska, jak również w odniesieniu do innych obszarów. Korzystając z serwisu można monitorować projekty aktów prawnych oraz zapoznać się z interpretacją prawa, co w codziennej pracy jest bardzo pomocne.

Serwis Ekowiedza.com w porównaniu z innymi serwisami tego typu posiada dostęp do Orzecznictwa Sądów w sprawach dotyczących ochrony środowiska i nie tylko.

Serwis oceniam jako godny polecenia.

Małgorzata
Specjalista d.s Ochrony Środowiska